Mimarlar Odası Gebze, kentin gelişimi için çalışacak

GEBZE 04.06.2024 - 11:41, Güncelleme: 04.06.2024 - 11:41
 

Mimarlar Odası Gebze, kentin gelişimi için çalışacak

Mimarlar Odası Gebze, kentin gelişimi için çalışacak
Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu’nu ziyaret eden Gebze Mimarlar Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Serdaroğlu, “Kent dinamiğini ilgilendiren her konuda görev alabiliriz” dedi. Mimarlar Odası Gebze Temsilciliği, Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette, Gebze Mimarlar Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Serdaroğlu ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Görüşmede, kent dinamiğini ilgilendiren konular ve Mimarlar Odası’nın bu konulardaki katkıları ele alındı. Gebze Mimarlar Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Serdaroğlu ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Mimarlar Odası olarak kentin gelişimi ve dinamizmi için her türlü görevi üstlenmeye hazır olduklarını belirtti. Serdaroğlu, “Kent dinamiğini ilgilendiren her konuda görev alabileceğimizi ilettik. Nazik misafirperverliğinden dolayı Sn. Ramazan Ömeroğlu’na teşekkür ederiz” dedi. Ayrıca, Dilovası’nın mimari ve kentsel gelişimi için iş birliği yapmaya hazır olduklarını ifade etti. GÖRÜŞMEDE ELE ALINAN KONULAR Ziyaret sırasında, Dilovası’nın mevcut durumuyla ilgili değerlendirmeler yapıldı. Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu, ilçenin kentsel dönüşüm projeleri, altyapı çalışmaları ve diğer belediye hizmetleri hakkında bilgi verdi. Ömeroğlu, “Dilovası’nı daha modern ve yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mimarlar Odası’nın desteği ve katkıları bizim için çok değerli” dedi. Mimarlar Odası üyeleri, kent planlaması, çevre düzenlemesi ve sürdürülebilir mimari projeler konusundaki görüş ve önerilerini paylaştılar. Ayrıca, Dilovası’nın doğal ve kültürel değerlerini koruma adına yapılabilecek çalışmalar da gündeme getirildi. ORTAK PROJELER VE GELECEK PLANLARI Ziyaret sırasında, Mimarlar Odası ve Dilovası Belediyesi arasında gerçekleştirilebilecek ortak projeler üzerinde duruldu. Özellikle, genç mimarların ilçedeki projelerde aktif rol alması ve öğrencilere yönelik eğitim programları düzenlenmesi gibi konular tartışıldı. Başkan Ömeroğlu, bu tür iş birliklerinin kentin geleceği için önemli olduğunu vurgulayarak, “Mimarlar Odası ile yapacağımız ortak çalışmalar sayesinde, Dilovası’nı daha estetik ve fonksiyonel bir yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. Mimarlar Odası Gebze Temsilciliği, Başkan Ramazan Ömeroğlu’nun nazik misafirperverliği için teşekkür etti. Mustafa Serdaroğlu, “Bizleri ağırlayan ve düşüncelerimizi paylaşma fırsatı veren Sayın Başkanımıza teşekkür ederiz. Dilovası’nın gelişimi için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız” dedi.  
Mimarlar Odası Gebze, kentin gelişimi için çalışacak

Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu’nu ziyaret eden Gebze Mimarlar Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Serdaroğlu, “Kent dinamiğini ilgilendiren her konuda görev alabiliriz” dedi.
Mimarlar Odası Gebze Temsilciliği, Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette, Gebze Mimarlar Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Serdaroğlu ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Görüşmede, kent dinamiğini ilgilendiren konular ve Mimarlar Odası’nın bu konulardaki katkıları ele alındı. Gebze Mimarlar Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Serdaroğlu ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Mimarlar Odası olarak kentin gelişimi ve dinamizmi için her türlü görevi üstlenmeye hazır olduklarını belirtti. Serdaroğlu, “Kent dinamiğini ilgilendiren her konuda görev alabileceğimizi ilettik. Nazik misafirperverliğinden dolayı Sn. Ramazan Ömeroğlu’na teşekkür ederiz” dedi. Ayrıca, Dilovası’nın mimari ve kentsel gelişimi için iş birliği yapmaya hazır olduklarını ifade etti.
GÖRÜŞMEDE ELE ALINAN KONULAR
Ziyaret sırasında, Dilovası’nın mevcut durumuyla ilgili değerlendirmeler yapıldı. Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu, ilçenin kentsel dönüşüm projeleri, altyapı çalışmaları ve diğer belediye hizmetleri hakkında bilgi verdi. Ömeroğlu, “Dilovası’nı daha modern ve yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mimarlar Odası’nın desteği ve katkıları bizim için çok değerli” dedi. Mimarlar Odası üyeleri, kent planlaması, çevre düzenlemesi ve sürdürülebilir mimari projeler konusundaki görüş ve önerilerini paylaştılar. Ayrıca, Dilovası’nın doğal ve kültürel değerlerini koruma adına yapılabilecek çalışmalar da gündeme getirildi.
ORTAK PROJELER VE GELECEK PLANLARI
Ziyaret sırasında, Mimarlar Odası ve Dilovası Belediyesi arasında gerçekleştirilebilecek ortak projeler üzerinde duruldu. Özellikle, genç mimarların ilçedeki projelerde aktif rol alması ve öğrencilere yönelik eğitim programları düzenlenmesi gibi konular tartışıldı. Başkan Ömeroğlu, bu tür iş birliklerinin kentin geleceği için önemli olduğunu vurgulayarak, “Mimarlar Odası ile yapacağımız ortak çalışmalar sayesinde, Dilovası’nı daha estetik ve fonksiyonel bir yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. Mimarlar Odası Gebze Temsilciliği, Başkan Ramazan Ömeroğlu’nun nazik misafirperverliği için teşekkür etti. Mustafa Serdaroğlu, “Bizleri ağırlayan ve düşüncelerimizi paylaşma fırsatı veren Sayın Başkanımıza teşekkür ederiz. Dilovası’nın gelişimi için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız” dedi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve gebzehurses.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.